Medlem av kjeden.
Sagland

Kontakt oss.


Våre ansatte

Sagland Bilverksted AS
Strandgata 103
4307 Sandnes

Telefon: 51 60 21 60
Faks: 51 60 21 61
E-post Kundemottak: post@saglandbil.no
E-post Verksted: verksted@saglandbil.no
E-post Regnskap: siv@saglandbil.no
E-post Faktura: faktura@saglandbil.no


Ramunas Ramunas: 51 60 21 62 - ramunas@saglandbil.no

Ivar Ivar: 51 60 21 63 - ivar@saglandbil.no

Terje Terje: 51 60 21 64 - terje@saglandbil.no

Lars Lars: 51 60 21 65 - lars@saglandbil.no

Torulf Torulf: 51 60 21 66 - torulf@saglandbil.no

Magnus: 51 60 21 67 - magnus@saglandbil.no

Ingvard: 51 60 21 68 - ingvard@saglandbil.no

Siv Iren Siv Iren: 51 60 21 69 - siv@saglandbil.no

Mette: 51 60 21 71 - mette@saglandbil.no

Klikk på kartet for full størrelse.
Kart til Sagland Bil



Kontakt oss

Sagland Bilverksted AS
Strandgata 103
4307 Sandnes

Åpningstider:
mandag - fredag: 07.30 - 16.00
lørdag - søndag: Stengt

Telefon: 51 60 21 60
E-post: post@saglandbil.no


Avisartikkel:

Avisartikkel

Faksimile fra Rogalands Avis
Klikk på bilde for full størrelse.


Avisartikkel

Faksimile fra Dalane Tidene
Klikk på bilde for full størrelse.

Nyheter