Sagland Bilverksted er ditt lokale bilverksted på Forus. Vi har lang erfaring og oppdatert kompetanse på de fleste bilmerker. Her får du god service til en konkurransedyktig pris med alle garantier i behold.

Vårt stempel i serviceheftet er like gyldig som merkevareverkstedets.

Vi utfører service, EU-kontroll og reparasjoner på alle bilmerker, også el-biler.

Vi opererer utelukkende med bildeler av OE-kvalitet eller Matching Quality.

Det vil si at alle våre deler er av minst like god kvalitet som originalmonterte deler.

Våre ansatte:

Torulf Østrått

Daglig leder

970 41 320
torulf@saglandbil.no

Tor Egil Egeland

Kundemottak

457 06 232
tor.egil@saglandbil.no

Andre Lyse

Kundemottak / Tek. leder

940 12 418
andre@saglandbil.no

Terje Olsen

Mekaniker

terje@saglandbil.no

Maya Myklebust

Tekniker

maya@saglandbil.no

Svein Jarle Espedal

Mekaniker

svein.jarle@saglandbil.no

Sven Tjetland

Mekaniker

sven@saglandbil.no

Bryan Hernandez

Mekaniker

bryan@saglandbil.no

Ivar A. Danielsen

Tekniker

ivar@saglandbil.no

Malin I. T. Helland

Lærling

malin@saglandbil.no

Fillip C. Eidesen

Lærling

fillip@saglandbil.no

Siv Iren Madland

Økonomi & administrasjon

siv@saglandbil.no

Per M. Berland

Hjelpearbeider

Våre godkjenningsbevis

Godkjenningen gjelder:
Verksted som kan tilby alle typer arbeid på alle typer kjøretøy med tillatt totalvekt ikke over 3 500 kg.

Spesielt godkjent for: Arbeid på kjøretøy med tillatt totalvekt ikke over 7 500 kg og som er utstyrt med hydraulisk bremseanlegg.

Last ned PDF

Godkjenningen gjelder:
Periodisk kontroll av kjøretøy med tillatttotalvekt til og med 3500 kg.

Last ned PDF